Jeśli masz doświadczenie w sprzedaży lub zarządzaniu zespołem, jesteś kierownikiem, managerem lub handlowcem

i chcesz rozpocząć karierę trenera ten kurs jest dla Ciebie!Zajęcia stacjonarne odbywają się w Poznaniu.

Możesz do nich dołączyć fizycznie

lub w ramach streamingu online.

Grupy liczą maksymalnie 15 osób.

Kurs to 8 zjazdów:
3 stacjonarne
5 online


Wsparcie mentora kariery:

Uczymy nie tylko tego jak zostać skutecznym trenerem, ale także jak postawić pierwsze kroki w biznesie trenerskim i jak wyceniać swoją pracę. Zależy nam na tym, aby po zakończeniu kursu trener mógł postawić pierwsze kroki, niezależnie od tego czy wybierze ścieżkę etatu czy własnej działalności.

W ramach szkolenia pomożemy Ci w przygotowaniu skutecznego CV. Nauczymy Cię jak zachowywać się na rozmowie o pracę, czy jak pozyskiwać Klientów. Tego nie robią wszystkie szkoły.


 Poznaj trenerów i ich doświadczenie:

Joanna Jankiewicz

Trener wiodący

Absolwentka Szkoły Trenerów B.B. Kotlińskich, konsultantka kryzysowa, certyfikowana mentorka kariery. Od 17 lat pracuje w branży sprzedaży i obsługi klienta. Autorka wielu programów szkoleniowych, które przełożyła na ponad 2000 godzin praktyki z uczestnikami. W pracy z przyszłymi trenerami stawia na przekazanie umiejętności praktycznych, możliwych do wykorzystania na sali szkoleniowej oraz budowanie więzi z uczestnikami szkoleń.

Mateusz Krawczyk

Trener wspierający

Cenne doświadczenie zdobył we współpracy z takimi markami jak Netia, Play, Volkswagen Group Polska, i inne. Sprzedaż i spotkania z Klientami to jego pasja. Trzy najważniejsze cechy Mateusza: ogrom wiedzy, cierpliwości i niekończący się optymizm.

Małgosia Łusiewicz

Trener wspierający

Obsługa klienta nie ma dla niej tajemnic. Absolwentka Szkoły Trenerów B.B. Kotlińskich. Pasjonatka Analizy Transakcyjnej. W pracy stawia na konkret, dużo sprawdzonej badaniami wiedzy i jasną komunikację. Prywatnie miłośniczka kolarstwa i dobrego jedzenia.

 Masz pytania?

 Napisz do Nas!

Jeśli nie jesteś pewny, czy ten kurs jest odpowiedzią na Twoje potrzeby, skontaktuj się z Nami.

Odpowiemy na Twoje wątpliwości i doradzimy czy dołączenia do Nas to dobry kierunek.